Dane firmy

Zabrali prawo jazdy


AUTOWATCH Polska


Lotnicza 18, 04-192 Warszawa

Tel: 22 610 02 02

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Domeną firmy AUTOWATCH Polska jest dostarczanie przydatnych, mających pozytywny wpływ na bezpieczeństwo ruchu na drodze rozwiązań. Sztandarowym produktem, jaki proponuje kadra dostawcy, jest specjalne narzędzie służące do samodzielnego monitorowania poziomu alkoholu we krwi. Jak gwarantują pracownicy, pomiar z urządzenia jest zawsze prawidłowy i zgodny z tym, co wskazuje dobrze skalibrowany sprzęt podczas kontroli policji. 

Z opcji zakupu lub dzierżawy blokady mogą skorzystać osoby poruszające się zarówno samochodami osobowymi, jak i dostawczymi lub ciężarowymi. Montaż urządzenia nie zakłóca pracy innych podzespołów. Zaleca się, by po instalacji wykonać standardowe badanie na stacji kontroli pojazdów, aby wykluczyć możliwość rozregulowania ustawień.

Blokadę można założyć, jeśli policjanci zabrali prawo jazdy kierowcy i zasądzona została kara okresowego zawieszenia dokumentu. W takim przypadku istnieje możliwość skrócenia okresu sankcji o połowę, jeśli zostaną spełnione określone przesłanki. 

Inne firmy w pobliżu:

Hair Air Karolina Stępczyńska


Szczęśliwicka 54, Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

CEET Sp. z o.o.


Żelazna 59a, Warszawa